Zobrazit podle sekce a data Kalendář 12. Únor 2013
Café Práh Živá jazzová hudba v podání dvojice muzikantů "Perfect time". ZAČÁTEK: 19:45 VSTUP: dobrovolný
Café Práh S Čezetou do země Tuaregů. ZAČÁTEK: 18:00 VSTUP: 50,-
Kabinet múz Text Anna Saavedra Hrají Táňa Hlostová, Lukáš Černoch, Jan Jedlinský Režie Jiří Honzírek Dramaturgie Katarína K. Koišová Kostýmy Katarína K. Koišová Hudba Petr Foltýn Projekce Kuba Jíra, Václav Kuropata Světlo, zvuk Václav Kuropata, Štěpán Turay Produkce Kateřina Eichlerová Rezervace online na www.divadlofeste.cz případně 774420033 Vstupenka 180 / 120 Kč Permanentka na 6 vstupů za 750 / 540. ZAČÁTEK: 19:30 VSTUP: 120,- / 180,-
Klub Fléda oblíbená rocková švedská kapela poprvé v Brně! Pokračování evropského turné k poslední desce "Save the nation". Skupina se hodně inspirovala garážovým rockem, čerpá ale i z punku, rock´n´rollu. Vliv The Hives je jasně patrný, ale Royal Republic nepůsobí tolik jako retro, jejich sound je aktuálnější a tvrdší. Royal Republic proslavil singl z první desky Tommy Gun, [...]
Stará Pekárna fusion jazz, za spolupořadatelství Svazu Maďarů – Brno (www.mkic.cz) ZAČÁTEK: 20:00 VSTUP: 90,- / 130,-
Klub Melodka Po letech se do Brna podívá anglická punková legenda UK SUBS v čele s nesmrtelným Charlie Harperem. Vystoupí též veterán punkové scény T.V. Smith a čerstvá brněnská punk-rocková kapela Boy. UK Subs Kapela, která vedle Sex pistols, The Exploited, Vibrators a dalších patří k jedněm z mála původních kapel tohoto žánru. [...]
Metro music bar ZAČÁTEK: 20:30 VSTUP: 70,-
Pavilon Anthropos K 50. letému výročí otevření obnoveného Pavilonu Anthropos v brněnském Pisáreckém parku (1961) Moravské zemské muzeum připravilo náročnou výstavu ze svých sbírek, získaných zakladatelem Anthroposu Janem Jelínkem při vědecké expedici MZM do Arnhemské země v Severní Austrálii v roce 1969. Vrcholem expedice jsou exponáty, získané při setkání se skupinou domorodců [...]

Dnes v Brně

  • Nejsou žádné události.

Kalendář: akce v Brně

Únor 2013
Po Út St Čt So Ne
 1
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER
Kill The Night!
420xYZOGANG Balgram párty Brno
Gazpačo & Mlčeti dřevo
BREAK4BEATS W. BROOKES BROTHERS
PUNK NENÍ MRKEV IX – DEADLINE (UK) PILNER OIQUELL PLESNIVÝ FAZOLE INSEMINAČNÍ STANICE
FWDtoFRIDAY W/ BARBARA IDIJOT
Brno Bezhlavě !
DOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyně
DISHARMONIC NIGHT /techno/
Cicvárek Vojtěch Klusáček
Punk není mrkev
2
Umění australských domorodců
MEDVĚD 009
B-Day Party vol. 2: Cookies Fishing Strip Milestone
MERSEY ROCKS (VOL. 8)
VRAHEM Z POVOLÁNÍ. UTRPENÍ SOUDCE KARLA VAŠE
PADDLEFEST 2013 - live: FUNKSHMAKERS NĚCO MEZI
RANGLEKLODS (DK)
ÚstaF-voiceband.cz: ZAKLÍNÁNÍ MALÉHO RADKA
SEVERITY FLOW Night /techno techhouse house/
MAŠKARNÍ KARNEVAL S KAMARÁDY
3
Umění australských domorodců
Malé divadlo kjógenu: Japonské frašky kjógen
HC KOMETA BRNO - HC VERVA LITVÍNOV
Královopolka
4
Umění australských domorodců
Tres Quatros Kvintet
Noche Latina -výuka salsy a bachaty v Mersey
TTW
FREE DNB MONDAY
RAPE ME!
Dialog: Limonádový Joe
Vietnam /přednáška/
VLADIMÍR MIŠÍK + RADIM HLADÍK + JAROSLAV OLIN NEJEZCHLEBA
Výklad obrazů s projekcí - Vladimír Kiseljov
5
Umění australských domorodců
PINK FLOYD REVIVAL – DISTANT BELLS
E Converso aneb Michal Wroblewski Band
VEČERNÍ ŠKOLA - VUT SEMESTER START
NÁRODNÍ TŘÍDA / DIVADLO FESTE
SVĚT V OHROŽENÍ
Chan Tengri /Kudrna/
Open mic NA PRAHU
Fašank
6
Umění australských domorodců
READY KIRKEN
Audiotek Kill The Night Live!
Rock’n’roll suicide
Divadlo Prkno
KUPODIVU
SOUMRAK SAMCŮ
PERPETUUM DNB NIGHT /drum and bass dubstep/
SWING PIGS
Taneční podvečer
Dvojkoncert Beaty Bocek a kapely Moskin
Moskin + Beata Bocek
7
Umění australských domorodců
NA STOJÁKA
Kill The DJ! Jimmi Ripper vs. Máňa
Mersey Oldies party s dj Timem
Di Grine Kuzine (Německo)
SEA & AIR /DE
SHOW 4 BUSINESS / DIVADLO FESTE
BIXLEY
HOLUBI
STEREO /techno house/
KARNEVAL SE ŠÁŠOU
Galerie slavných skotů
Galerie slavných Skotů Vernisáž Lubomíra Vaňka
8
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER
Kill The Night!
HUGO TOXXX BAUCH FAKIN TOUR
DnB DNA - Silesian veterans edition
FWDtoFRIDAY W/ MASHA DABELKA
VĚC MAKROPULOS
COONK /deephouse/
Evelína
9
Umění australských domorodců
GUNS 'N' ROSES REVIVAL SLOVAKIA
Team 4D (křest CD)
EXPLOSION
TAJNÁ ZPRÁVA Z PLANETY MATEK / Mamma Guerilla
SABOTAGE /techno house/
10
Umění australských domorodců
Dětský maškarní ples
11
Umění australských domorodců
THE BIG 20
Noche Latina -výuka salsy a bachaty v Mersey
FREE DNB MONDAY
KOMEDIOGRAF
Div. Amadis: Plný kapsy šutrů
Kutloch aneb I muži mají své dny
Vernisáž : "Cesta do vnitřních světů skrze symbol"
Vernisáž Terezy Hermanové: Cesta do vnitřních světů skrze symbol
12
Umění australských domorodců
KULTURNÍ ÚDERKA + UNDERTABLES
UK Subs (UK) T.V. Smith (UK)
Zsolt Kaltenecker sólo (Maďarsko)
ROYAL REPUBLIC /SWE
DEALEŘI FYZICKÉ LÁSKY / DIVADLO FESTE
Do země Tuaregů /Kudrna/
Jazz v kavárně
13
Umění australských domorodců
Emil & Jakub + Admiral Acbar – Street drummer's show
Rock’n’roll suicide
MADNESS DAY: DEAD POPE'S COMPANY VS. GOODBYE LENIN!
PERPETUUM DNB NIGHT /drum and bass dubstep/
Proteď /koncert/
Trim 4
HC KOMETA BRNO - HC ŠKODA PLZEŇ
Taneční podvečer
GALA PLEŠ ARCHITEKTŮ
Emil a Jakub
14
Umění australských domorodců
QUEENIE – QUEEN TRIBUTE
Saville Row (Beatles The Who Rolling Stones)
Mersey Oldies party s dj Timem
Gone Hepsville
TRANSPORT / STADEC DOROST
KREATURY: K ohni se mnou pojď!
STEREO /techno house/
ZVA 12 - 28 /koncert/
Poklady Aljašky a západní Kanady - Jiří Kolbaba
Mantrování
Gone Hepsville
15
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER
Tafrob Morelo křty alb Krásný ztráty a Den poté
BEASTIE BOYS fight for your PARTY
Trs
BURNING NIGHT: SECOND LOOK
PLEXIS ZEMĚŽLUČ OLDSKULLS
FWDtoFRIDAY W/ INK FLO
BOHNICE aneb Člověče nezlob se
LOVE /house/
HC KOMETA BRNO - HC ENERGIE KARLOVY VARY
Beastie Boys - Fight For Your Party
16
Umění australských domorodců
AC/DC – BON SCOTT MEMORIAL BAND
Remains of Force We Know Acheront (PL) Unholy Ones
15 let za mixákem - oslava 15-ti letého působení dj Silenta na klubové scéně
Volcano Victims
DARK VALENTINE PARTY V.
ČESKÁ MĚNA
MODELKA XXL aneb Moje stehna v proklatym detailu
MIAMI BITCH Gold Edition /Progressive techno/
17
Umění australských domorodců
BLEŠÁK NA FLÉDĚ
Královopolka
18
Umění australských domorodců
UTKO band
Noche Latina -výuka salsy a bachaty v Mersey
Fresh Meat
FREE DNB MONDAY
DOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyně
Div. Na stromě: Když se zhasne
Neznámý písničkář na balkoně
19
Umění australských domorodců
NaMikrofon XXVII.
Půlení nábytkářů MENDELU
Silent Disco vol.2. pokračování originální party se sluchátky
Marie Puttnerová Band (CZ/Itálie)
WINTER FEST I.
RO(C)KOVÁNÍ Jiřího ČERNÉHO
PERPLEX
Cyklo Rak. a Švýc. /Kudrna/
Dalách /koncert/
Prodejní akce
Žena Vlčí mák
20
Umění australských domorodců
U2 DESIRE REVIVAL
Super Tuzex Bros
Maškarní bál
50/50 - SEMESTERS BREAK
PORUCHA
PERPETUUM DNB NIGHT /drum and bass dubstep/
Klára Šmahelová - VLNOHRANÍ
Kryštof Inzerát Tour 2013
ZDENĚK IZER - TURNÉ ČTYŘ MŮSTKŮ
Cyklus přednášek s dvd projekcí inscenací oper - mysterií východu i západu
Vlnohraní
21
Umění australských domorodců
SANNY'S INSTINCT
Gate Crasher NIL K2
Mersey Oldies party s dj Timem
Rajtaraj
VINYLA II.
MOMENT a LaMANCHA
POHODLNÝ ŽIVOT
STEREO /techno house/
IRENA BUDWEISEROVÁ a FADE IN
Taneční show
Ladies Movie Night No.4
22
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER
Kill The Night!
KNÍREM SEM KNÍREM TAM
Mashy Muxx & Ian
WINTER PERVERSE SLAFKOF
Divadlo Archa: EKG o lásce a hudbě
HC KOMETA BRNO - HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE
19. Žabovřeský ples
CITADELA
23
Umění australských domorodců
MAFIA PARTY
Sere Pes vol. 1
Písničkářský večer
KREATURY: K ohni se mnou pojď!
Workshop pro pořadatele
Open mic uvádí: koncert
JAZZOVÝ PLES
24
Umění australských domorodců
GBH (UK) / OLDSKULLS
Herci jsou unaveni
HC KOMETA BRNO - HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC
Královopolka
25
Umění australských domorodců
Noche Latina -výuka salsy a bachaty v Mersey
Divadlo Fyziky ÚDiF
FREE DNB MONDAY
Divadlo Prkno: Brejle
26
Umění australských domorodců
CHARLIE STRAIGHT
Audiotek Kill The Night Live!
Ženeva Dubská a orchestr Reného Šindelky (CZ)
MEDICKÉ SCELENÍ
SWING IT!
Přednáška /Kudrna/
Jazz v kavárně
Sešlost (nejen věkem)
Perfect Time
27
Umění australských domorodců
CHARLIE STRAIGHT
Massacre In Da Clinique
BENEFICE / DAGMAR MUSIC FEST
PERPETUUM DNB NIGHT /drum and bass dubstep/
Vesmírné večery /improshow/
Treehouse Conspiracy
Taneční podvečer
Komponovaný večer věnovaný dřevu
28
Umění australských domorodců
THE ECLIPSE
Fru Fru Funkshmakers
Mersey Oldies party s dj Timem
Tubabu
Ozvěna a hosté
STEREO /techno house/
Pocity Žalozpěv /koncert/
DAVID KOLLER - unplugged
Dialog ve třech
Píseň Písní
EC

Štítky

Plesy Brno

Plesy Brno

Odkazy