Global chill-out festival 5 {Ekologikum}

5.7.2013

Bauerova 320/1

Festival probouzejícího se vědomí
Spojení kruhů, prostor pro sdílení, svobodu, tvořivost, skvělou hudbu, workshopy, úžasné lidi. Akce, kterou si zasloužíš zažít!

Můžeš se těšit na skvělý line-up, 3 dny projasněné zvukovou září od ambientu a chill-outu přes reggae, dub, world music až k psych-chill a goa. Čekají tě zajímavé přednášky a workshopy plné inspirace a doprovodný program nabitý pozitivní energií podtržený vizuálními zážitky z dekorovaných prostor celého festivalu, výstav výtvarníků či vystoupení performerů a ohnivé show.
down angl. version.

◦ { DJ } ◦
MASTER MARGHERITA (Švýcarsko)
Aquarius (Ger)
Atati (Ukr)
Mr Squriell (Gb)
Styx (Ro)
Chandrananda (Gb)
Mim (Cz)
Chicko(Slo)
Mirin (Valachian Tribe/Cz)
Rachetik (Cz)
Dora (Cz)
Lanman (Cz)
Vlado (Slo)
Muabi (Cz)
DaCube (Cz)
Ajin (ForSage One/Cz)
Jonah Moses (Cz)
ExTazyk (Cz)

◦ { LIVE ACT } ◦
Nena Neno (Aut)
Jusuf Rashidi (Afg)
Shivanam (Cz)
Gem Reflection Cz)
I-One (Shivatrance/Cz)
Jirik (ForSageOne/Cz)
DelicateSound (Cz)
Kryzka (Cz)
Duo Alegria (Cz)
Alexander Hemala (Cz)

LINE UP:

Friday ritual openning festival with fire and singh of indians
Pátek rituální otvírání ohně s Alikvotním zpěvem a indiánským pozdravem

16.00 – 16:30 Martin Kubát (Live) křištálové mísy , alikvótní zpěv.

16:40 – 17:00 Indians

17:00 – 17:10 Duo Alegria

17:10 -19:00 I-One (Live) (leader Shivanam, Shivatrance project)

Duo Alegria – vyplní prostor mezi střídáním umělců

19:00 – 21:00 DelikateSound Live – (Cz)

21:00 – 22:30 Gem Reflection Live – (Cz)

Duo Alegria – vyplní prostor mezi střídáním umělců

22:30 – 0:30 dj MASTER MARGHERITA, Peak rec. (CH)

0:30 – 2:00 ATATI , Blue Hour Sounds (UKR)

2:00 – 3:30 AQUARIUS , Peak rec. – (GER)

3:30 – 5:00 CHANDRANANDA , Dubmission Rec (UK)

5:00 – 8:00 STYX ( Uroboros Records / Transilvania Calling) (ROM)

8:00 – 9:30 MIM (Cz)

Duo Alegria – vyplní prostor mezi střídáním umělců

9:30 – 11:00 Muabi (Cz)

11:00 – 12.30 Ajin (Cz)

12:30 – 14:00 Kryzka (Cz)

14:00 – 15:30 Rachetik (Cz)

15:30 – 17:30 ATATI , Blue Hour Sounds (UKR)

17:30 – 19:30 CHANDRANANDA , Dubmission Rec (UK)

19:30 – 21:30 Dora (Cz)

Duo Alegria – vyplní prostor mezi střídáním umělců

21:30 – 23:00 Shivanam Live + hosté (Cz + New Zealand)

23:00 – 00:30 Chicko (Slo)

Duo Alegria – vyplní prostor mezi střídáním umělců

00:30 – 02:00 Mr. Squriell (UK)

02:00 – 04:00 dj MASTER MARGHERITA, Peak rec. (CH)

04:00 – 05:30 AQUARIUS , Peak rec. – (GER)

05:30 – 07:00 Jirik (ForSageOne)

07:00 – 08:30 Vlado (Slo)

08:30 – 10:00 DaCube (Cz)

10:00 – 12:00 Alexander Hemala, Live (Cz)

12:00 – 13:30 Jonah Moses (WizArts Cz )

13:30 – 15:00 Ex Tazyk (Cz)

15: 00 – 15:30 .. All jamm
..:))
společný jamm na rozloučenou.

◦ {Doprovodný program} ◦

Fórum Ekologikum, jarmark lokálních výrobců, čajovna, čajové rituály, zpěvy, hry pro děti, taneční improvizace, bubnování, jóga a jiná meditační cvičení, výroba keramiky, chůze po žhavém uhlí, fireshow, soutěže.

◦ {Fórum EKOLOGIKUM} ◦

Sobota – 6.7.
přednášky, workshopy, diskuze, networking

Inspirujte se od lidí, kteří se rozhodli žít jinak!

Sdílení a inspirace o zněnách a přístupech, po kterých naše společnost i planeta pláče. Podporujeme lidi a projekty, kteří nejsou lhostejní k volání svého srdce a respektují potřeby společnosti a ochranu životního prostředí.

Můžete se těšit na příspěvky z oblastí:

Potraviny z pohledu etiky a ekologie
Ekologické zemědělství
Raw vegan food
Spotřební chování
Kontaktní rodičovství
Zero wate
Komunitní a balkonové zahradničení
Permakultura
Bydlení v komunitě
Přírodní stavitelství
Eko-design
Eko-grafika
Car-sharing
Svoboda v práci
Spiritualita

ZAČÁTEK: 16:00

VSTUP: neupřesněno

Zde jsou komentáře zakázány.

Dnes v Brně

  • Nejsou žádné události.

Kalendář: akce v Brně

Červenec 2013
Po Út St Čt So Ne
1
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
2
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
3
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
4
RETRO METRO – DJ HAROSH!
Studentská party
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
5
METRO POP ROCK FUNK MIX – DJ SCHAFF/YARRIN!!
Kill The Night!
FUNKY NIGHT W. DJ DAN KESCHEN FUNKY OVERLOAD
SEVERITY FLOW - Sock and Sandals editions /techhouse/
Show Girls
Martin Sedlák
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
Global chill-out festival 5 {Ekologikum}
Ekologikum Chill-out festival
6
RETRO METRO – DJ HAROSH!
MEGAKONCERT ZA ZÁCHRANU ČAJOVEN
PROGRESSIVE NIGHT /progressive house/
Oldies Party
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
7
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
8
FREE DNB MONDAY
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
9
Grilovačka aneb žádný hněv a žádná rvačka (jamsession)
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
10
LYNYRD SKYNYRD REVIVAL
PEPETUUM DNB NIGHT /drum and bass/
FESTIVAL VE STŘEDU - 1. večer
Taneční podvečer
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
11
SAVILLE ROW
STEREO /techno/
Studentská party
Kinematograf bratří Čadíků - letní kino na nádvoří DD
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
12
METRO POP ROCK FUNK MIX – DJ SCHAFF/YARRIN!!
Kill The Night!
VENDETKA
FWDtoFRIDAY W/ PDCH & UNCLEAN B-DAY SESSION
SOUL EX MACHINA TAKEOVER /drum and bass/
Full House
Folklorovačka – CM Májek
Kinematograf bratří Čadíků - letní kino na nádvoří DD
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
13
RETRO METRO – DJ HAROSH!
KONCERT PRO O.S.VERUNKA
LOVE /real house music/
Oldies Party
Kinematograf bratří Čadíků - letní kino na nádvoří DD
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
14
Kinematograf bratří Čadíků - letní kino na nádvoří DD
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
15
FREE DNB MONDAY
SERENGETI (US Anticon) & FRIENDS
PKT BAND
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
16
Grilovačka aneb žádný hněv a žádná rvačka (jamsession)
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
17
BLASTING BOX (FR)
GRILOVÁNÍ NA BÁREČKU S ADAMEM
PEPETUUM DNB NIGHT /drum and bass/
FESTIVAL VE STŘEDU - 2. večer
Taneční podvečer
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
18
RADIMEC & OLD HORSES
STEREO /techno/
Studentská party
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
19
METRO POP ROCK FUNK MIX – DJ SCHAFF/YARRIN!!
Kill The Night!
QUATTRO: SOLARIS EDITION
ORIGIN Keep it deep edition /techhouse/
Laydee Jane
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
Mighty sounds
20
RETRO METRO – DJ HAROSH!
UPSTREAM /trance progressive/
Oldies Party
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
21
BLEŠÁK NA FLÉDĚ
Sport (FR) + Wild Tides
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
22
FREE DNB MONDAY
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
23
Grilovačka aneb žádný hněv a žádná rvačka (jamsession)
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
24
U2 DESIRE REVIVAL
KEEP ON ROCKIN IN THE FREE FLEDA
PEPETUUM DNB NIGHT /drum and bass/
FESTIVAL VE STŘEDU - 3.večer
Taneční podvečer
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
25
ZELENÁ PÁRA
STEREO /techno/
Studentská party
Šujanoviny na balkoně
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
26
METRO POP ROCK FUNK MIX – DJ SCHAFF/YARRIN!!
Kill The Night!
Gronkjor
GRILOVÁNÍ NA BÁREČKU S ADAMEM
ELECTRO SWING FEVER
STEPSLET NA ZBROJOVCE - drum&bass factory edition
DEEP DEEP /deephouse/
Warm up Mácháč
ALICE COOPER
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
Alice Cooper
27
RETRO METRO – DJ HAROSH!
BE:CONNECTED Summer edition /techno house/
Oldies Party
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
28
DIE DIE DIE! /NZ W. VOOODOOYOUDO
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
29
FREE DNB MONDAY
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
30
Grilovačka aneb žádný hněv a žádná rvačka (jamsession)
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
31
ELECTRIC LADY – LED ZEPPELIN TRIBUTE (SK)
GRILOVÁNÍ NA BÁREČKU S ADAMEM
KEEP ON ROCKIN IN THE FREE FLEDA
PEPETUUM DNB NIGHT /drum and bass/
FESTIVAL VE STŘEDU - 4.večer
U.S.A.
Taneční podvečer
KAREL + JOSEF ČAPKOVÉ
EC

Štítky

Plesy Brno

Plesy Brno

Odkazy