Bombs From Heaven, The Unholy Preachers, Black Burley

2.11.2012

Klub Melodka

Na dnešní večer jsme pro Vás připravili hořko-sladkej mejdan plnej dýní a mrtvých duší… Těšit se můžete na kapely Bombs From Heaven, The Unholy Preachers a Black Burley. Jelikož je to Halloweenskej mejdan, bude samozřejmě DRESSCODE! Co víc si na Halloween přát, než aby byl pod pódiem kotel plnej zombic a netopýrů?

Vstupné: 120 Kč v civilu, 90 Kč v kostýmu.

Každá vstupenka bude navíc slosovatelná v tombole, ve které se bude soutěžit o věcičky od firem: Black Heart, Meatfly, Komixovek Krám, Amiss.cz či o poukaz na tetování u Marda Tattoo.

Bombs From Heaven
Domácí „Bombs“ se po půl roce vracejí na místo činu! Tentokrát ovšem oslaví dvouleté výročí, takže si vemte kávovou lžičku do kapsy, bude dort! Bezďa bude potřebovat nový koberce! Taky mimo jiné zazní už zažitá první deska “We Call The World“ a představí se konečně i nový šlupky z připravované druhé desky! A pořád prostě, jak říká starej Hausknecht: Fuck art, let´s rock´n´roll!!!

The Unholy Preachers
Pražská parta pohrobků „Phantoms on fire“ se ukáže v Brně zhruba po roce! Konečně i s novou deskou „Troublemakers“, kterou točili snad dýl než Guns ´N´ Roses – od teď už můžou jenom polykat hostie, hrát na pomezí Turbo Negro a Black flag a kázat mír a lásku. Album „Troublemakers“ najdete na jejich bandzone profilu.

Black Burley
Jednoduše není lepší otvírák pro tento večer. Brněnští pohrobci horror-punkových Frightshow, jejichž historie sahá někam do roku 2006 p.n.l. Trochu mrazení v zádech s příměsí Danziga, Black Sabbath, Misfits, ale i AC/DC navodí atmosféru, při které netopýři ovládnou Vaši duši! Jejich první EP „Garage 13“ můžete stahovat a vstřebat na jejich bandzone profilu!

Po koncertech kapel pokračuje zábava tradiční rockotékou Kill The Night!, kterou pro Vás chystá nová stoupající modla a postrach brněnských DJs – Jimmi Ripper. Rockotéka začíná ve 23:00, od 22:30 vstup zdarma.

ZAČÁTEK: 19:30

VSTUP: 120,- / 90,-

Zde jsou komentáře zakázány.

Dnes v Brně

  • Nejsou žádné události.

Kalendář: akce v Brně

Listopad 2012
Po Út St Čt So Ne
 1
Umění australských domorodců
CLAYMORE
Tomáš Kočko & Orchestr (křest CD)
Mersey oldies party
Etno Brno 2012
Klára ŠMAHELOVÁ - křest CD VLNOHRANÍ
UCHO
Student´s Night
2
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
Bombs From Heaven The Unholy Preachers Black Burley
Bullerbyn with Moimir Pappalescu
Troilus a Kressida
Hi-Fi
ALEF ZERO PHILIP TBC
WEED IN DA BEAT
MASCARA
ÚstaF-voiceband.cz: ZAKLÍNÁNÍ MALÉHO RADKA  
RESIDENTS NIGHT /techno techhouse/
Be Fresh with Orbith
KRISTÍNA - HOREHRONIE TOUR
HC KOMETA BRNO - HC PSG ZLÍN
Poprvé vdaná
3
Umění australských domorodců
ZUZANA GAMBOA & BAND + host večera herec JAN BUDAŘ
Zylwar Dark Gamballe Killerpanda
Premiéra Freeridevidea + party
Transport
Up&Down
VEČÍREK FRANTA JETEL "O ROK LEPŠÍ"
WAITING FOR THE WINTER - ATARI TERROR ARCH OF HELL MATER MONSTIFERA SECRET OF DARKNESS UNBORN NEUROTENSION
Sláva Daubnerová a kol.: SOUMRAK SAMCŮ
UPSTREAM /trance progressive/
Oldies Párty
4
Umění australských domorodců
Noc s Karlem
Jak sbalit ženu
BLEŠÁK - NÁHRADNÍ TERMÍN
5
Umění australských domorodců
PETER LIPA & BAND
Geologický šleh
Noche Latina - výuka salsy
Komediomat
Helemese
FREE DNB MONDAY
MODELKA XXL aneb Moje stehna v proklatym detailu  
Pozitivní Brno
6
Umění australských domorodců
NaMikrofon XXVII.
BRNOstudent Party
Spálená země
Jure Tori & Enea Bari Duo (Slovinsko/ Itálie)
SNOW WAY PARTY
UNIVERSITY OLDIES PARTY
DVOJKA (VPRAVO NAHOŘE) / DIVADLO KUFR
MARKÉTA BAŇKOVÁ - autorské čtení
iPLAY
Student´s Night
7
Umění australských domorodců
VLADIVOJNA LA CHIA
Summit KMVES
Job Chalenge afterparty
Valašská bluesová společnost
SUNSHINE + THE IMMIGRANTS
PedF a FSpS FAVÁL
IMPROVEČER / KAMARÁDI NACVIČENÝCH SCÉNEK
N.O.H.A.
REEJ
POHODLNÝ ŽIVOT
Perpetuum DNB Night /drum and bass/
Erasmus Párty
8
Umění australských domorodců
VOODOO CHILE (USA)
Die Happy (D)
Mersey oldies party
Můj romantický příběh
Neočekávaný dýchánek
W3S TOUR 2012 - TŘI SESTRY WOHNOUT
BUDOÁR STARÉ DÁMY LONGITAL (SK)
DRUMMING ALLEY / PAVEL FAJT
DIVADLO LETÍ: PO FREDRIKOVI
STEREO - Severity Flow Edition /techno house/
Student´s Night
OLYMPIC: 50 LET MODRÁ PYRAMIDA TOUR
Tomáš Klus
Půldruhé hodiny zpoždění
9
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
ZZ Top Tribute Lynyrd Skynyrd Tribute
Depeche Mode party
Factory Fashion Market 7 – Fashion or Style?
AlithiA (Austrálie) Grand Mexican Warlock (Maďarsko)
J.A.R. - VIDĚT BOHY KONEC SVĚTA 2012
XIU XIU (USA) + MY DEAD CAT
STEPSLET - KLUTE [UK]
The FREES
DIVADLO LETÍ: PO FREDRIKOVI
BOHNICE aneb Člověče nezlob se
COONK - Tomika's birthday edition /techhouse deephouse/
Famous night with JACOB VAN HAGE
Suzanne Vega a Čechomor
10
Umění australských domorodců
RADIM ZELINA & COMPANY
Uzavřená společnost: The Squirm Heiden Tau...
Mersey Rocks
Factory Fashion Market 7 – Fashion or Style?
4.tune
JAMES COLE LA4 MIKE TRAFIK DJ WICH A EKTOR!
ZÓNA A (SK) support ZAŠITÁ DIERA (SK)
SONGS FROM UTOPIA - turné po ČR
DOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyně
Miami Bitch - Gold edition /progressive techno house/
Oldies Párty
MÍŠA RŮŽIČKOVÁ - "Tančíme a zpíváme s Míšou"
Vše o mužích
11
Umění australských domorodců
Factory Fashion Market 7 – Fashion or Style?
MACEO PARKER / USA
VÍŠ PŘECE ŽE NESLYŠÍM KDYŽ TEČE VODA
12
Umění australských domorodců
F DUR JAZZ BAND
Noche Latina - výuka salsy
Můj romantický příběh
FREE DNB MONDAY
SVĚT V OHROŽENÍ
HC KOMETA BRNO - HC ENERGIE KARLOVY VARY
13
Umění australských domorodců
NA STOJÁKA
Dreamworld Symphonies: Tezaura The Eclipse
Mulligang
PASOVÁNÍ NÁBYTKÁŘŮ DŘEVAŘSKÉ FAKULTY
RELIGIONISTICKÉ PASOVÁNÍ PRVÁKŮ 2012
SLAM POETRY
PŘEHLÍDKA DIVADEL - TŘI TVÁŘE KOMEDIE
HOLUBI
Student´s Night
14
Umění australských domorodců
GOODFELASS
Vladimir 518 & Tereza Černochová
Komediomat
Hoochachos Don Juan Disco
MADNESS DAY: DRUNK MACHINE + DE MOOD + LILLION BROSIS
STUDENT FIGHT: ČEŠI VS. SLOVÁCI
JAZZ OFF FESTIVAL – JAZZ / VOCAL NIGHT
PŘEHLÍDKA DIVADEL - TŘI TVÁŘE KOMEDIE
VŠICHNI JSME MARLENE DIETRICH aneb Studie Odyssea
Perpetuum DNB Night /drum and bass/
Erasmus Párty
HC KOMETA BRNO - HC VERVA LITVÍNOV
MŇÁGA A ŽĎORP
Šťastné konce - Radošinské naivné divadlo
15
Umění australských domorodců
JAKSI TAKSI + hosté
Audiotek Kill The Night Live!
Jiří Schmitzer - koncert
Dziady
Tubabu
MAŘENA "ZAVALENI ODPADEM"
BAOBAB - křest nového CD
HaMBA beze studu
STEREO - Severity Flow Edition /techno house/
RNB Student´s Night
Olga LOUNOVÁ - Optický klam - TOUR 2012
16
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ YARRIN
Depeche Mode Evening & 80´s Hits
Anorexic with dj Tvyks
Gronkjor
VENDETA - BOMBASTIC JAM LABEL NIGHT
TRUESCHOOL vol. 9: Underground Hiphop Session live: 4021 Návrat Druhé Hlavy
Hudební projekt SPOLU
TAJNÁ ZPRÁVA Z PLANETY MATEK / Mamma Guerilla
Mastermix live /house/
FULL HOUSE
NEŠVILSKÝ KRÚŽEK - 25 LET
17
Umění australských domorodců
ROLLING STONES REVIVAL
Pipes & Pints The Peacocks (CH) Dirty Blondes
Zapaska BeBoBul
ČESKÁ MĚNA
Planet Blue Night /psytrance/
Oldies Párty
POPELKA 2012
JASNÁ PÁKA
18
Umění australských domorodců
Malé divadlo kjógenu: Japonské frašky kjógen
POPELKA 2012
19
Umění australských domorodců
BRATISLAVA HOT SERENADERS (SK)
Noche Latina - výuka salsy
James Harries (GB) Peter J Birch
FREE DNB MONDAY
Malé divadlo kjógenu: Japonské frašky kjógen
Pokojná setkání Petra Šmiřáka
Pokojná setkání Petra Šmiřáka
20
Umění australských domorodců
DISCO ENSEMBLE (FIN) & SPECIAL GUESTS: DEATH LETTERS (Hol)
Makroorgie
Silent disco
Bran (Francie/CZ)
ENFILADE: ZECHS MARQUISE + LESNÍ ZVĚŘ
GEOGRAFIČÁK
MOJE 20. STOLETÍ – LABYRINT SVĚTA / TEÁTR VÍTI MARČÍKA
Poslechový pořad Jiřího ČERNÉHO
INDIÁN V OHROŽENÍ
Pasování prváků Mendelu
21
Umění australských domorodců
KVĚTY + ZRNÍ
Legendy se vrací & Markéta Konvičková
Afterparty Few Words Premiere by Quiksilver
Bran (Francie/CZ)
UMAKART
K.R.BANDA a BAZAR JAM BAND
Sláva Daubnerová a kol.: SOUMRAK SAMCŮ
Perpetuum DNB Night /drum and bass/
Erasmus Párty
PRAŽSKÝ VÝBĚR - FOREVER TOUR 2012
Vše o ženách
Taneční podvečer
22
Umění australských domorodců
PORTA INFERI (CZ) & PERSONAL SIGNET (CZ/SK)
Audiotek Kill the Night Live!
Mersey oldies party
Martin Brunner Trio (CZ/SK)
KUBO URSINY & PROVISORIUM
VOLANT + N.V.Ú
BAREL ROCK
DOMA U HITLERŮ aneb Historky z Hitlerovic kuchyně
STEREO - Severity Flow Edition /techno house/
Student´s Night
Ladies Night
Ladies Movie Night No. 1
23
Umění australských domorodců
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
The Rest Cookies Wild Eggs
London Calling Live Pi*a z Hoven dj’s: Mardoša /Tatabojs set/ El Bitches
Special Providence (HU)
INVASION DUBSTEP NIGHT VOL.12
142BPM SESSION w/ SUBJECT LOST + YADEL
SOUKROMÁ ŠKOLA MODERNÍHO ZPĚVU
ÚstaF-voiceband.cz: ZAKLÍNÁNÍ MALÉHO RADKA
Bassproof /drum and bass/
Michael Burian
Vánoční tour - VLASTA REDL a NOVÁ KAPELA
HC KOMETA BRNO - HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE
THE DOORS REVIVAL - OTHER VOICES (Praha)
Curgnamol
24
Umění australských domorodců
METRO TANČÍRNA: THE FIREBALLS
Awake Saville Row
Marow
MEJCUP
KREATURY: K ohni se mnou pojď!
MAGIC CITY warmup /techno hardtechno/
Oldies Párty
Par Kink Perihelium
25
Umění australských domorodců
VÁNOČNÍ JARMARK ve Staré Pekárně
BLEŠÁK NA FLÉDĚ
HC KOMETA BRNO - HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC
26
Umění australských domorodců
GUSTAV BROM BIG BAND
Reggae Party vol.2
Noche Latina - výuka salsy
RS Band
FREE DNB MONDAY
VRAŽDA PRO PÁR VIDLIČEK
KAREL GOTT- AGROFERT Tour 2012
Sešlost (nejen věkem)
27
Umění australských domorodců
Soutěž kapel Masarykovy univerzity
Nuteki (RU)
Kikina B
STO ZVÍŘAT
MOJE 20. STOLETÍ – EMIGRANTI / DS ONION PICNIC
XYCHTY
Student´s Night
Miki Ryvola & Nezmaři
28
Umění australských domorodců
U2 DESIRE REVIVAL
Luno Bros´n´Beasts Koistinen
Digital Chocolate I AM PLANET (SK) Nerve
DVA
SWING IT!
THE GLASS ONION
PORUCHA
Perpetuum DNB Night /drum and bass/
Erasmus Párty
HC KOMETA BRNO - HC MOUNTFIELD
Taneční podvečer
Putování čajového prince
Cimbálovka
29
Umění australských domorodců
KURTIZÁNY Z 25. AVENUE
Koblížci a Ekompilace
Už Jsme Doma
Ahmed má hlad
ANTHRAX
D.N.A.
PSYCHÓZA VE 4:48
STEREO - Severity Flow Edition /techno house/
Student´s Night
Beatles Vánoce - The Backwards
The Backwards
30
Umění australských domorodců
ANIMÉ
Toxique
Rankyen
MOVEMBER
LESSBEAT a COWHILL
KREATURY: K ohni se mnou pojď!
Clubbing night
HC KOMETA BRNO - HC SPARTA PRAHA
Jiří Kolbaba - Piráti z Karibiku II. - Jižní Antily
Taneční ples ESO
Cowhill a LessBeat
MOVEMBER PARTY w. Dat Politcs /FR
EC

Štítky

Plesy Brno

Plesy Brno

Odkazy