PARA + THE SWAN BRIDE W. DJ A

17.5.2012

Klub Fléda

Para (SK)
Asi v září 1995 měla Para první oficiální zkoušku. Od té doby urazila dlouhou cestu a stala se jednou z nejpopulárnějších kapel na Slovensku, je head-linerem mnoha festivalů včetně kultovníh Pohoda festivalu. Para je populární, ale stále si zachovává tvář alternativy. Silné písničky, refrény i skandující dav, originální šoumen – to je koncert Para. Elektronické podklady, hip-hopové beaty i nabroušená kytara. Para má mnoho tváří. V ČR se kapela proslavila především písničkou Absinent nebo vystoupení v televizním pořadu Ladí Neladí.

The Swan Bride
Křik, vazby, drsný vintage zvuk a živelná pódiová show – to všechno jsou The Swan Bride. Vlkodlaci, prázdné okresní silnice za deštivého počasí, spící černé labutě – tyto obrazy se vám mohou objevit v mysli při poslechu temných textů a mixu rock’n’rollu, punku a nové vlny dunícího z reproduktorů. Kapela si užívá těsný kontakt s publikem o crowd surfing nebývá nouze.

ZAČÁTEK: 20:00

VSTUP: 160,- / 200,- (na místě)

Zde jsou komentáře zakázány.

Dnes v Brně

  • Nejsou žádné události.

Kalendář: akce v Brně

Květen 2012
Po Út St Čt So Ne
 1
Svatba
Afterparty s dj Saddanem
SALSA PÁRTY
Students Night special
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
2
Skleněný zvěřinec
NA STOJÁKA
Jazz Jaro 2012
VEČER RUSKÝCH PÍSNÍ
BSS Organized Crime Party Vol. VII
Farmaceutický večírek
ENFILADE VOL3. A WHISPER IN THE NOISE + LEALOO AFTER: DJS CAT FLU
KABINET MÚZ UŽ MŮŽE PÍT I V USA!
DnB Night /drum and bass/
Erasmus Párty
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
3
Jak sbalit ženu
VUT Majáles
LENKA NOVÁ
Píšete do šuplíku?
A Banquet Memphis Kontrolla
HARLEJ
Mersey Oldies Párty
AFTER PARTY MAJALES - VUT W. LE PNEUMATIQ
DIVADLO KUFR DVOJKA (vpravo nahoře)
Maximal /techno/
Čtvrteční kalba
VUT Majáles
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
4
Limonádový Joe
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ Schafff
Blueshaman
DREAM IN THE MAGMA a UNIVERS
WOTM Bombs From Heaven Comix River Jordan
QUEENIE - World Queen Revival
Loutka Elio The Attitudes Tom Holič
YOUNG PRIMITIVE
CALIGARI DR. KABINETA
Animefest
ALL HEADS RISE (NL) EYE OF THE HURRICANE (NL) DESCENT OF THE SCARLET SKIES RISE OF SURYA INTO DUST
RESIDENTS NIGHT /techno techhouse/
Magnetic Festival WARM UP
Animefest část 1
Animefest část 2
Animefest část 3
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
5
PROJEKCE HOKEJE ŠVÉDSKO – ČR
Oswald Schneider
Beltinefest
Žabovačka aneb samý hity žádná rvačka
KYČERKA BLUES
Animefest
PUNK NENÍ MRKEV VIII - N.V.Ú. NEŽFALEŠ MUERTI VISION DAYS INSEMINAČNÍ STANICE
BASSPROOF /drum and bass/
Oldies Párty / Dj Jedla
Animefest část 1
Animefest část 2
Animefest část 3
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
6
Animefest
DIVADLO PLYŠOVÉHO MEDVÍDKA Ježek a sněhulák
Animefest část 1
Animefest část 2
Animefest část 3
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
7
Komediomat
Noche Latina - výuka salsy+ latino party
FREE DNB MONDAY
Students Night special
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
8
Listopad
ARGENTINSKÉ TANGO
Students Night special
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
9
ERASMUS BIRTHDAY NIGHT
LE PNEUMATIQ
Jazz Jaro 2012
DIVADLO HUDBY A POEZIE AGADIR „HOUSLISTKA"
PSYCHOLOGICKÁ PARTY
NO PROBLEM (CAN) STRANGE ATTRACTOR (CAN) MY DEAD CAT
GRILOVACÍ PedF a FSpS FAVÁL
Diego (SK)
Erasmus Párty
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
10
Obraz
PROJEKCE HOKEJE ČR – LOTYŠSKO
MEGAFON a G*apeels
Saville Row
Mersey Oldies Párty
PHOTOLAB SUPPORT: KILLED BY 9V BATTERIES
NEON FOX
Čtvrteční kalba
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
11
Hi-Fi
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ Schafff
Brněnský Majáles 2012
Ucan2
MASCARA
Gathering of Crows Vol. I
QUATTRO
STEPSLET dnb NIGHT with TREI (New Zealand)
COONK /deephouse techhouse/
Paul Van Dyk WARM UP
Špilberk food festival
Brněnský Majáles část 1
Brněnský Majáles část 2
Brněnský Majáles část 3
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
12
DIZZY
Wich & Nironic Indy & KMBL
DUDES BIBLE PARTY - S TRIČKEM DB VSTUP ZDARMA
FAVÁL KONCERT = VÁŠ FAVORIT. Live: SAUSADE NEXT ANOTHER METROPOLICE
POP 2 /techhouse techno/
Oldies Párty / Dj Fany
Špilberk food festival
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
13
Když se zhasne
Rostislav Fraš/Skip Wilkins Quartet (CZ/USA)
Špilberk food festival
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
14
Antonín Huvar
JAZZOVÝ VEČÍREK JAMU
Cymbelín a Grimasa čápa
Noche Latina - výuka salsy
FREE DNB MONDAY
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
15
Havel píše Husákovi
RAGE AGAINST THE MACHINE REVIVAL
Jazz Jaro 2012
Fried Ace
SLAVOMIR MROŽEK Emigranti
Students Night special
Havel píše Husákovi & Zmitser Wajciuschkevitsch
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
16
Burani
ANIMAL FARM + MASHY MUXX
Lucie Redlová & Garde a Tim Eriksen
F.T.PRIM a CARETA
Geoff Tyson Aivn's Naked Trio BroumBand
FLÉDA V OHROŽENÍ: PROFESSOR LEOPARD DIRTY PICNIC SUPER TUZEX BROS.
DIVADLO PRÁDELNA Žízníci
Psychopárty - Bixley + DJ's
Erasmus Párty
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
17
Troilus a Kressida
AMY WINEHOUSE BACK TO BLACK PARTY
Budoár staré dámy
236. Večer P.T.O.:
Beatles revival - Mrtvej Brouk
Mersey Oldies Párty
PARA + THE SWAN BRIDE W. DJ A
SLAM POETRY
Čtvrteční kalba
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
18
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ A
Rusty Nail
Koncert studentů Soukromé školy POPULÁRNÍHO ZPĚVU
Ego
KAŠPÁREK V ROHLÍKU
LONDON CALLING with James Cook live /I Am X Nemo/
ELEKTRA W. PAOLO MOJO (UK)
GREEN APPLE
White Party
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
19
Cirkus dell´arte
Amazonie
MEZCLA ORQUESTA – METRO TANČÍRNA
The Fakers - Pearl Jam Cover Band
Hefaistova Lyra Swordfish Agregator Rosa Nocturna
ESCAPE /progressive techno/
Oldies Párty / Dj fany
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
20
Transport
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
21
Mimořádné události
ZUZANA GAMBOA & BAND
Sarah & The Adams
Enkulturace
Noche Latina - výuka salsy
FREE DNB MONDAY
DIVADLO NA CUCKY Bezhlaví / Kopftot
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
22
Dva na kanapi
EDDIE & THE HOT RODS (UK) + GUITAR GANGSTERS (UK)
Lav-Lav a Cirkus Cermaque
RO(C)KOVÁNÍ Jiřího ČERNÉHO
Lenka Dusilová & Baromantika
ENFILADE VOL.4: ANIMÉ PRAWN (USA) A APE UP! (USA)
SALSA PÁRTY Taneční večer pro začátečníky i pokročilé
Comedy Expres
Students Night special
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
23
Rychlé šípy na kolenou aneb Dlouhé bidlo vítězí
U2 DESIRE REVIVAL
Phil Shoenfelt & Pavel Cingl (GB/CZ)
Slávek JANOUŠEK & Luboš VONDRÁK
Audiotek Kill The Night Live!
Mersey Oldies Párty
BUTY
TARA FUKI KABINET ALTERNATIVE SOUNDS
Nebeská Párty
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
24
Brnkání v zahradě 2012
CHANTAL POULLAIN & TRIO ŠTĚPÁNA MARKOVIČE – CHANSONS
Frank Morey Band (USA)
Luboš POSPÍŠIL & 5P
U2 Stay Tribute Band
Čtvrteční kalba
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
25
Brnkání v zahradě 2012
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ Schafff
Crazy Lazy a Useless
Metal Swamp Vol. 40: Hypnos Amortez Infer
GREAT ROCK‘N‘ROLL SWINDLE THE GANGNAILS TWISTED ROD TCHITCHIMAN
SUNAKASHI /deephouse house/
VIBRATIONS / Quiks + Carl Reins B-day Párty
Čankišou + ohňostroj
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
26
Svatba
POLE DANCE CITADELA MEPHISTO
Pop Punk Fest vol. 3 (Koblížci Herkules...)
ALEXANDROVCI - European tour 2012
SEA & AIR
GOTHIC JARMARK - live: GREEDY INVALID CHIMERA ALVARÉZ PERÉZ TEZAURA SINNEMIA
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
27
Dr. EMIL HÁCHA aneb Já na Háchu Hácha na mě
Dr. Emil Hácha
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
28
Heda Gablerová
NIKOLAJ NIKITIN QUARTET
Flirt party
Noche Latina - výuka salsy
FREE DNB MONDAY
TVŮJ GUSTEN (PÍŠE MILOSTNÉ DOPISY)
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
29
Na větvi!
NaMikrofon XXIII.
Bloom (SK)
Jan BURIAN
The Eclipse
ALEŠ BRICHTA - ARAKAIN MEMORIAL (VZPOMÍNKA NA ARAKAIN)
DIVADLO DNO Samurajové
Students Night special
4tetky
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
30
Rychlé šípy na kolenou aneb Dlouhé bidlo vítězí
ELECTRIC LADY – LED ZEPPELIN TRIBUTE
Pacora trio (SK)
Vladimír MERTA & Vlastimil TŘEŠNÁK
UKULELE ORCHESTRA JAKO BRNO
Nebeská Párty
ŠPANĚLSKÉ VIZE - PIROTECNIA RICARDO CABALLER
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
31
Skleněný zvěřinec
MR. RAIN
Louis Pasteur
HROZNĚ & DĚDOVY BLECHY
Boy Wonder + DJ Spank
Česká pojišťovna Habera - TEAM FINAL TOUR 2012
Iva Bittová + Vladimír Václavek
Půvaby loutek a soch
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
EC

Štítky

Plesy Brno

Plesy Brno

Odkazy