Čechomor a křest nového piva Starobrno

3.3.2012
Čechomor
Areál pivovaru Starobrno.
47 fotografií

Zde jsou komentáře zakázány.

Dnes v Brně

  • Nejsou žádné události.

Kalendář: akce v Brně

Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
 1
Ukulele orchestra jako Brno a potom Oldies párty s dj Timem
brněnský BEATFEST
Saville Row (Beatles The Who) Awake (AC/DC Aerosmith)
Los Rumberos Trio (Kuba/CZ)
STAROBRNO ROCK BATTLE N°3
Divadlo Facka
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
2
RESIDENTS NIGHT
Žabovřesky all staarz - Peeni Walli soundsystem live
DNB DNA
Plastik Tejp Show
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
Ukulele orchestra jako Brno
Vocatis
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
3
CITY VIBE
Technicolor
LAST SPRING EVER PARTY – NEUROTENSION UNIVERS TAU CRASH ROAD
Mravní zkáza
Listopad
Atmasfera (Ukrajina)
GUNS´N´ROSES REVIVAL SLOVAKIA
Čechomor a křest nového piva Starobrno
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
4
Jambo! Namibie - cestopisné vyprávění
Když se zhasne
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
5
Amazonie
Jura Pavlica a miniMAXband
MONIKA BAGÁROVÁ & JAZZ BAND & R&B BAND
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
6
Listolet Dezoláti
FARMACEUTICKÉ PŮLENÍ 2012
Geologický šleh
Komediomat
Rene Trossman Trio (USA/CZ)
NaMikrofon XXI.
Píšete do šuplíku?
Komediomat
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
7
BIOMANIA 11: ZLATÁ KACHNA
Metalmorfóza
Xavier Baumaxa
Undertables
GULO ČAR
Michal Müller
Show your colour Party
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
8
Pýcha a předsudek (Joe Wright) - Filmový klub
PLEŠ ARCHITEKTŮ
JARNÍ METALFEST
Ucho
Ahmed má hlad
MICHAEL JACKSON EVENING – DJ SCHAFFF
Listolet + zvláštní host Beata Bocek
Půlení ESF
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
9
GREEN APPLE vol. 5
Anorexic with Tvyks - dubstep-electro
SPACE INVASION
Krásný ztráty tour 2012: Tafrob Morelo 1210 Symphony
LDF párty s Kazmou
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
INVASION DUBSTEP NIGHT VOL.8
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
10
ZOČI VOČI
Břitva 2011
Limonádový Joe
Prego (GB)
AC/DX
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
11
Expediční kamera
Past na Ptáčka
Transport
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
12
Spálená země
Helemese
THE BIG 20
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
13
Muži kteří nenávidí ženy (Oplev) - Film club
DESmod
Večer splněných hudebních přání
Jak sbalit ženu
Kubo Ursiny & Provisorium
JIŘÍ SCHMITZER
AUTOBUS NA LINCE 21
SLOVENSKÁ NOC
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
14
Strakatý Stadec
Jiří Konvrzek
ROMAN DRAGOUN AND HIS ANGELS
Orion a Falešná karta
MADNESSDAY - WEDNESDAY LIVE NIGHTS
EMERGENZA - celosvětová soutěž kapel
NEJVĚTŠÍ STUDENTSKÝ DISCOPLES
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
15
MANDRAGE
DEADLY HUNTA A KINGPIN [UK]
Neočekávaný dýchánek
TOTÁLNÍ NASAZENÍ + ZAKÁZANÝ OVOCE
Leporelo a Marcel Kříž
EMERGENZA - celosvětová soutěž kapel
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
16
WINTER PERVERSE SLAFKOF
Joyride - Roxette revival
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
BASSINFECTION warm up!
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
17
LOVE
Co se vlastně stalo Johnem Connorem?
PETR SMETÁČEK – LOS RUMBEROS – METRO TANČÍRNA
SALAMANDRA LINE OF SIGHT KARAKUM
Karakum Salamandra a Line of Sight
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
18
Steve Walsh Band (USA/CZ/SK)
Mimořádné události
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
19
Limonádový Joe
Jazoo
MILAN KAŠUBA TRIO
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
20
Expres na západ / The Sunset Limited
Kollar Borlai Baranyi (SK)
LED ZEPPELIN REVIVAL + SANNY´S INSTINCT
Ro(c)kování Jiřího Černého
ERASMUS NIGHT
Audiotek Kill the Night Live!
MAJK SPIRIT
Audiotek - Kill the night live!
Majk Spirit
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
21
XINDL X
Tomáš Kočko & Orchestr
Pásla koně na balkóně
Romina Capitani Quartet (IT/CZ)
TOXIQUE
Půlení FRRMS 2012
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
22
ELEKTRÏCK MANN support GUANO A PES
ARAKAIN XXX BEST OF TOUR 2012 & LUCIE BÍLÁ a další hosté
Kabaret Moskva (Mistr a Markétka)
Tubabu + support: OIT (SK)
PETR BENDE BAND
235. Večer P.T.O.
STUDENTSKÝ PLES GYMNASIA KŘENOVÁ
Ukulele orchestra jako Brno
Studentský ples gymnázia Křenová
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
23
VENDETA
COONK special
Zasun a tanči!
Komediomat
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ YARRIN
Divadlo Facka
HARDTECHNO PROVINCIE 8 - POSLEDNÍ VÝKŘIK
Komediomat
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
24
QUATTRO PARTY
FAVÁL MUSIC FEST vol.4 - SMASH HIT COMBO (Fra) EXPECT ANYTHING (Fra) OVERHYPE SIC.ENGINE HEAD2DOWN (Svk) DESCENT OF THE SCARLET SKIES INNERVATE
Hysterical Education
Jazzový taneční večer
RED HOT CHILI PEPPERS REVIVAL BRNO
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
25
Behind The Door
Troilus a Kressida
NEDĚLE INTENZIVNÍ PÉČE 2
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
26
FREE DNB MONDAY
Skleněný zvěřinec
Miloš Železňák Trio (SK)
METRO MONSTER FUNK SESSION VOL. 4.
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
27
HANSON BROTHERS / INVASIVES
POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ
Misantrop
Mulligang
NA STOJÁKA
Jan Burian
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
28
Pan Polštář
Tereza & Groove Inn (SK/CZ)
BLUE EFFECT UNPLUGGED
Praetorian
PRÁVNICKÉ PŮLENÍ
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
29
REC (Jaume Balagueró Paco Plaza) - Filmový klub
BLAZE BAYLEY (UK)
Hentai Corporation Shogun Tokugawa 6IGN
Haz.Art
Di Grine Kuzine (Německo)
DUKLA VOZOVNA
Courage
STO ZVÍŘAT
Di Grine Kuzine
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
30
PRINCE OF TENNIS + GWERKOVA + MEDULLA
MASTERMIX LIVE!
FIKCE BRNO
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ YARRIN
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
31
Quanti Minoris + Tritonus Priest
BARMAN SHOW – HAVANA METRO CUP II.
CHECKPOINT 303 (PAL)
DEAD DOLLS DISCO vol.5
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
 

Štítky

Plesy Brno

Plesy Brno

Odkazy