METRO MONSTER FUNK SESSION VOL. 4.

26.3.2012

Metro music bar

Mega Funkový Jamsession s brněnskou muzikatskou špičkou! P. Herzanen (B Side Band), H. Ratschker (Showstation), Z. Raušer (Support Lesbiens), P. Rybíz Toman (B Side Band), D. Křetinský (Showstation), O. Veškrna (5Five5), T. Koudelka (B Side Band), L. Janota (Showstation), J. Kalousek (B Side Band), Š. Baloun (Showstation)

ZAČÁTEK: 20:30

VSTUP: 70,-

 

Zde jsou komentáře zakázány.

Dnes v Brně

  • Nejsou žádné události.

Kalendář: akce v Brně

Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
 1
Ukulele orchestra jako Brno a potom Oldies párty s dj Timem
brněnský BEATFEST
Saville Row (Beatles The Who) Awake (AC/DC Aerosmith)
Los Rumberos Trio (Kuba/CZ)
STAROBRNO ROCK BATTLE N°3
Divadlo Facka
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
2
RESIDENTS NIGHT
Žabovřesky all staarz - Peeni Walli soundsystem live
DNB DNA
Plastik Tejp Show
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
Ukulele orchestra jako Brno
Vocatis
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
3
CITY VIBE
Technicolor
LAST SPRING EVER PARTY – NEUROTENSION UNIVERS TAU CRASH ROAD
Mravní zkáza
Listopad
Atmasfera (Ukrajina)
GUNS´N´ROSES REVIVAL SLOVAKIA
Čechomor a křest nového piva Starobrno
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
4
Jambo! Namibie - cestopisné vyprávění
Když se zhasne
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
5
Amazonie
Jura Pavlica a miniMAXband
MONIKA BAGÁROVÁ & JAZZ BAND & R&B BAND
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
6
Listolet Dezoláti
FARMACEUTICKÉ PŮLENÍ 2012
Geologický šleh
Komediomat
Rene Trossman Trio (USA/CZ)
NaMikrofon XXI.
Píšete do šuplíku?
Komediomat
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
7
BIOMANIA 11: ZLATÁ KACHNA
Metalmorfóza
Xavier Baumaxa
Undertables
GULO ČAR
Michal Müller
Show your colour Party
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
8
Pýcha a předsudek (Joe Wright) - Filmový klub
PLEŠ ARCHITEKTŮ
JARNÍ METALFEST
Ucho
Ahmed má hlad
MICHAEL JACKSON EVENING – DJ SCHAFFF
Listolet + zvláštní host Beata Bocek
Půlení ESF
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
9
GREEN APPLE vol. 5
Anorexic with Tvyks - dubstep-electro
SPACE INVASION
Krásný ztráty tour 2012: Tafrob Morelo 1210 Symphony
LDF párty s Kazmou
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
INVASION DUBSTEP NIGHT VOL.8
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
10
ZOČI VOČI
Břitva 2011
Limonádový Joe
Prego (GB)
AC/DX
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
11
Expediční kamera
Past na Ptáčka
Transport
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
12
Spálená země
Helemese
THE BIG 20
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
13
Muži kteří nenávidí ženy (Oplev) - Film club
DESmod
Večer splněných hudebních přání
Jak sbalit ženu
Kubo Ursiny & Provisorium
JIŘÍ SCHMITZER
AUTOBUS NA LINCE 21
SLOVENSKÁ NOC
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
14
Strakatý Stadec
Jiří Konvrzek
ROMAN DRAGOUN AND HIS ANGELS
Orion a Falešná karta
MADNESSDAY - WEDNESDAY LIVE NIGHTS
EMERGENZA - celosvětová soutěž kapel
NEJVĚTŠÍ STUDENTSKÝ DISCOPLES
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
15
MANDRAGE
DEADLY HUNTA A KINGPIN [UK]
Neočekávaný dýchánek
TOTÁLNÍ NASAZENÍ + ZAKÁZANÝ OVOCE
Leporelo a Marcel Kříž
EMERGENZA - celosvětová soutěž kapel
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
16
WINTER PERVERSE SLAFKOF
Joyride - Roxette revival
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ SCHAFFF
BASSINFECTION warm up!
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
17
LOVE
Co se vlastně stalo Johnem Connorem?
PETR SMETÁČEK – LOS RUMBEROS – METRO TANČÍRNA
SALAMANDRA LINE OF SIGHT KARAKUM
Karakum Salamandra a Line of Sight
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
18
Steve Walsh Band (USA/CZ/SK)
Mimořádné události
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
19
Limonádový Joe
Jazoo
MILAN KAŠUBA TRIO
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
20
Expres na západ / The Sunset Limited
Kollar Borlai Baranyi (SK)
LED ZEPPELIN REVIVAL + SANNY´S INSTINCT
Ro(c)kování Jiřího Černého
ERASMUS NIGHT
Audiotek Kill the Night Live!
MAJK SPIRIT
Audiotek - Kill the night live!
Majk Spirit
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
21
XINDL X
Tomáš Kočko & Orchestr
Pásla koně na balkóně
Romina Capitani Quartet (IT/CZ)
TOXIQUE
Půlení FRRMS 2012
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
22
ELEKTRÏCK MANN support GUANO A PES
ARAKAIN XXX BEST OF TOUR 2012 & LUCIE BÍLÁ a další hosté
Kabaret Moskva (Mistr a Markétka)
Tubabu + support: OIT (SK)
PETR BENDE BAND
235. Večer P.T.O.
STUDENTSKÝ PLES GYMNASIA KŘENOVÁ
Ukulele orchestra jako Brno
Studentský ples gymnázia Křenová
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
23
VENDETA
COONK special
Zasun a tanči!
Komediomat
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ YARRIN
Divadlo Facka
HARDTECHNO PROVINCIE 8 - POSLEDNÍ VÝKŘIK
Komediomat
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
24
QUATTRO PARTY
FAVÁL MUSIC FEST vol.4 - SMASH HIT COMBO (Fra) EXPECT ANYTHING (Fra) OVERHYPE SIC.ENGINE HEAD2DOWN (Svk) DESCENT OF THE SCARLET SKIES INNERVATE
Hysterical Education
Jazzový taneční večer
RED HOT CHILI PEPPERS REVIVAL BRNO
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
25
Behind The Door
Troilus a Kressida
NEDĚLE INTENZIVNÍ PÉČE 2
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
26
FREE DNB MONDAY
Skleněný zvěřinec
Miloš Železňák Trio (SK)
METRO MONSTER FUNK SESSION VOL. 4.
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
27
HANSON BROTHERS / INVASIVES
POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ
Misantrop
Mulligang
NA STOJÁKA
Jan Burian
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
28
Pan Polštář
Tereza & Groove Inn (SK/CZ)
BLUE EFFECT UNPLUGGED
Praetorian
PRÁVNICKÉ PŮLENÍ
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
29
REC (Jaume Balagueró Paco Plaza) - Filmový klub
BLAZE BAYLEY (UK)
Hentai Corporation Shogun Tokugawa 6IGN
Haz.Art
Di Grine Kuzine (Německo)
DUKLA VOZOVNA
Courage
STO ZVÍŘAT
Di Grine Kuzine
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
30
PRINCE OF TENNIS + GWERKOVA + MEDULLA
MASTERMIX LIVE!
FIKCE BRNO
FRIDAY NIGHT FEVER – DJ YARRIN
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
31
Quanti Minoris + Tritonus Priest
BARMAN SHOW – HAVANA METRO CUP II.
CHECKPOINT 303 (PAL)
DEAD DOLLS DISCO vol.5
V utrpení a boji
Umění australských domorodců
Svědkové z úsvitu časů
 

Štítky

Plesy Brno

Plesy Brno

Odkazy